Hizmetlerimiz

Düğün ve Nikah Organizasyonları Konsept Tasarım ve Uygulamaları

 

Şık düğünler ve nikah organizasyonlarınızı tutkuyla tasarlıyor, planlıyor ve organize ediyoruz. Çiftlerimize sayısız masa dekorasyon seçeneklerini sunmaktayız. Farklı şekilde dizayn edilmiş vazolar dahil ederek masalarınızda güzel ve şık görünüm yaratacağız.

Ekibimiz, arzu ettiğiniz mumluk, şamdan ve diğer düzenlemeleri titizlikle seçecektir.

 

Çalıştığımız balo salonları ve A la Carte restoranları, dekorasyonlarına yapacağımız dokunuşlarımızdan sonra sizi büyüleyecek.

 

Dış mekanlar için, mumlu mason kavanozlar, basit dökümlü kanopiler ve doğal bitki-çiçeklerle kombine edilmiş temaları, doğal aydınlatmalarla, sizlere özel bir atmosfer yaratıyoruz.

 

Ayrıca çiftlerimize düğün mekan danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Lütfen uzman düğün planlayıcımızla görüşmek için iletişime geçiniz.

 

Ses & ışık hizmetleri

 

Müzik, ses, aydınlatma ve görsel ekipman desteğimizle, etkinliklerinizin kusursuz ve efektif şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Ekibimiz, İstanbul’da gerçekleşen etkinlikler için ses ve aydınlatma çözümlerinde deneyime sahiptir. Düğün, parti gibi etkinlikler dışında, kurumsal lansmanlar, toplantılar, kongre ve fuar organizasyonlarında müşterilerimize profosyonel hizmetler sunmaktayız.

Fotoğraf & Video hizmetleri

 

Fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimizle sizlerin tüm unutulmaz anlarınızı yakalayarak, ömür boyu hatırlayacağız dijital görsellere dönüştürüyoruz. Düğün etkinlikleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, nişan eğlenceleri gibi özel günlerin yanı sıra kurumsal şirket etkinlikleri, iş organizasyonları gibi daha birçok etkinlik türünde profesyonel fotoğraf ve video hizmeti sunuyoruz.

 

Catering Hizmetleri

 

Taze ve lezzetli yiyecek-içeceklerden oluşan catering hizmetimiz, başarılı bir etkinlik planlamanızı kolaşlaştıracaktır. Etkinliğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizler için en kaliteli ürünleri seçerek etkinliğinize özel catering paketleri oluşturuyoruz.

Sağladığımız Diğer Hizmetlerimiz;
Kına Gecesi Organizasyonları
Butik Ev Davetleri, Kına Gecesi Organizasyonları, Nişan ve Söz Organizasyonları
Profesyonel Mekan Süsleme

Etkinlik planlama ve daha fazla bilgi için 0 212 347 00 44 - info[at]weddingland.com.tr

© 2018 WEDDINGLAND GLAMOROUS EVENTS